Domů / TRAVNÍ SMĚSI / Luční směsi
Informační oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nejprodávanější
Výhodná koupě
Facebook

 

 

 

Travní směs luční

(14)

Chystáte se založit či obnovit louku nebo pastvinu a hledáte ideální travní luční směs, která se hodí pro tento typ porostu? Travní směs luční nabízíme v několika variantách, přičemž se jedná převážně o vlastní produkci složenou z takových typů rostlin, které odpovídají klimatickým podmínkám naší krajiny a půdy. Jedná se o ryze české travní směsi luční, které jsou charakteristické vysokou odolností proti nepřízni počasí a především skvělou schopností zakořenění (uchycení) i rychlostí růstu.

Zobrazit více >

Výběr lučních směsí

Připravili jsme pro vás kompletní nabídku lučních směsí, která uspokojí jak velké farmářské společnosti, tak i drobné zemědělce nebo soukromé osoby věnující se pěstování koní či dobytka.

Při výběru vhodné travní směsi luční byste se měli zamyslet nad tím, jak často chcete travní porost sklízet, na jaké půdní stanoviště hodláte luční směs vysít a jaké jsou klimatické podmínky v dané lokalitě. Všechny tyto zdánlivě základní věci hrají zásadní roli při výběru vhodné travní směsi luční, která zajistí velký výnos, rychlý růst a dosáhne dlouholeté životnosti. V případě, že si nebudete jisti výběrem vhodné travní směsi luční, pak se kdykoliv obraťte s dotazem na nás, dokážeme vám velmi fundovaně poradit. Umíme doporučit luční travní směs do sušších nebo naopak do vlhčích podmínek, vybrat směs, která se nejvíce hodí pro účely časté senoseče apod.

Při vašem výběru se orientujte informacemi uvedenými u jednotlivých travních směsí lučních. Jedná se především o četnost sklizně, zda je směs univerzální či speciální, a také sledujte rostlinou skladbu každé směsi. Travní směs luční s vysokým podílem jetele dokáže výživu porostu podpořit i vzdušným dusíkem, který je poután hlízkovými kořenovými bakteriemi jetele. Směs s obsahem srhy laločnaté je zase ideální pro první jarní sečení, díky tomu počítejte s vysokým výnosem a dostatkem živin. Travní směsi luční jsou nejčastěji tvořeny kombinací jílku, jetele, bojínku a kostřavy, což je zárukou velmi dobrých výnosů s ohledem na kvalitu, četnost i množství.

V naší nabídce rozlišujeme:

  • rané luční směsi
  • polopozdní luční směsi
  • pozdní luční směsi

Polopozdní a pozdní směsi zajistí až 3 travní seče, vhodné jsou především k sušení na seno. Krátkodobé luční směsi mají životnost 3 - 5 roků, přičemž výsev je 35 – 40 kg osiva na 1 ha. Střednědobé luční směsi mají životnost 5 - 6 roků, přičemž výsev je 35 – 40 kg osiva na 1 ha. Dlouhodobé luční směsi mají životnost 6 - 8 roků, přičemž výsev je 40 – 45 kg osiva na 1 ha. Směsi pro sušší podmínky mají životnost 4 - 6 roků a výsev je 40 – 45 kg osiva na 1 ha.

Proč od nás?

Receptury námi dodávaných lučních travních směsí obsahují prvotřídní rostlinné odrůdy s maximální tvorbou zelené hmoty a extrémní odolností. Mají aplikovány takové travní druhy, které dobře snáší nižší vláhové přísuny. Vyšší obsah cukru u hybridních lučních směsí je zárukou dokonalé krmné hodnoty trávy. Pro tyto luční směsi je charakteristická zdravá krmná základna, bohatost živin a chutnost pro hospodářská zvířata.

Dokážeme pro vás vybrat ideální směs a navíc dodat v libovolném množství (máme rozsáhlé skladové zásoby). Umíme dodat travní směsi v různých baleních, abyste si mohli nakombinovat ideální množství, které budete potřebovat pro osev:

  • balení 2 kg travní směsi luční
  • balení 4 kg travní směsi luční
  • balení 10 kg travní směsi luční
  • balení 25 kg travní směsi luční

Vyberte parametry zboží
Cena
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
UNI 4  Aroma travní směs luční UNI 4 Aroma travní směs luční Kód: UNI 4
od 321 Kč s DPH
od 279 Kč bez DPH
Detail
Živa - druhově obohacená jetelotravní směs Živa - druhově obohacená jetelotravní směs Kód: Živa
od 1.840 Kč s DPH
od 1.600 Kč bez DPH
Detail
UNI-L-50 travní směs luční raná UNI-L-50 travní směs luční raná Kód: UNI-L-50
od 2.605 Kč s DPH
od 2.265 Kč bez DPH
Detail
UNI-L-51 travní směs luční raná UNI-L-51 travní směs luční raná Kód: UNI-L-51
od 2.674 Kč s DPH
od 2.325 Kč bez DPH
Detail
UNI-L-52 travní směs luční raná UNI-L-52 travní směs luční raná Kód: UNI-L-52
od 2.737 Kč s DPH
od 2.380 Kč bez DPH
Detail
UNI-L-53 travní směs luční raná UNI-L-53 travní směs luční raná Kód: UNI-L-53
od 2.789 Kč s DPH
od 2.425 Kč bez DPH
Detail
LS travní směs luční srhová raná LS travní směs luční srhová raná Kód: LS srha
od 2.846 Kč s DPH
od 2.475 Kč bez DPH
Detail
UNI-L-60 travní směs luční polopozdní až pozdní UNI-L-60 travní směs luční polopozdní až pozdní Kód: UNI-L-60
od 2.530 Kč s DPH
od 2.200 Kč bez DPH
Detail
UNI-L-61 travní směs luční polopozdní až pozdní UNI-L-61 travní směs luční polopozdní až pozdní Kód: UNI-L-61
od 2.574 Kč s DPH
od 2.238 Kč bez DPH
Detail
UNI-L-62 travní směs luční polopozdní až pozdní UNI-L-62 travní směs luční polopozdní až pozdní Kód: UNI-L-62
od 2.545 Kč s DPH
od 2.213 Kč bez DPH
Detail
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena