Domů / Novinky / Bezpečnostní opatření ohledně pandemie COVID-19
Výrobci
Informační oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Facebook

 

 

 

Bezpečnostní opatření ohledně pandemie COVID-19

Vážení zákazníci,
V souvislosti s výskytem koronaviru a v návaznosti na všechna související opatření vlády ČR, především nařízení vlády ČR č. 211 z 14. 3. 2020, jsme nuceni přijmout následující preventivní opatření:
1. Od pondělí 16.3. 2020 dočasně zastavujeme všechny osobní odběry pro maloobchodní zákazníky bez velkoobchodní registrace!!!!!!!!!
2. U objednávek zaslaných přes naše e-shopy: www.agrostisobchod.czwww.kvetnatelouky.cz, s termínem vyzvednutí od 16.3. 2020 a později, musí být veškeré platební transakce prováděny převodem na bankovní účet předem.
3. Velkoobchodní prodej zůstává prostřednictvím www.agrostisobchod.cz a www.kvetnatelouky.cz ve společnosti Agrostis Trávníky, s.r.o. od pondělí 16.3. 2020 zatím nepřerušen.
4. Všem velkoobchodním zákazníkům preventivně doporučujeme pro zajištění plynulého zásobování a omezení osobních kontaktů zvolit u svých velkoobchodních objednávek rovněž variantu doručení prostřednictvím přepravní společnosti a omezit tak osobní návštěvy v provozovně společnosti.
5. V případě nutné potřeby budeme zboží doručovat i vlastními přepravními kapacitami, neboť očekáváme postupné omezení kapacit přepravních společností.
6. Provozní doba společnosti zůstává prozatím bez omezení: Po-Pá 7:30 – 17:00 h, zavedli jsme však zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření. Chceme chránit vás i nás.
7. Veškeré hotovostní i bezhotovostní platby jsou i nadále možné bez omezení. Preferujeme však bezhotovostní platby.
V případě dotazů se můžete obrátit na telefon: 517 370 607.
Děkujeme za pochopení a přejeme všem zákazníkům pevné zdraví.

Za tým Agrostis Trávníky, s.r.o.
Ing. Marie Straková, Ph.D., jednatelka