Informační oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek
Facebook

 

 

 

Mezotrofní směs pro Krkonoše - speciální směs č.2

Kód: Mezotrofní směs
Mezotrofní směs - speciální směs č.2 pro Krkonoše

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
1.390 Kč bez DPH
1.599 Kč s DPH , plus doprava

Varianty Mezotrofní směs pro Krkonoše - speciální směs č.2
Mezotrofní směs pro Krkonoše - speciální směs č.2, 10 kg Mezotrofní směs pro Krkonoše - speciální směs č.2, 10 kg Kód: Mezotrofní-10  
1.390 Kč bez DPH
1.599 Kč s DPH
Detail
Mezotrofní směs pro Krkonoše - speciální směs č.2

Mezotrofní směs - speciální směs č.2 pro Krkonoše - Speciální travní směs vytvořená ve spolupráci s krkonošskými botaniky. Druhové složení směsi odpovídá přirozené druhové skladbě krkonošských luk. Směs je vhodná pro použití v oblasti Krkonoš ve vlhčích, živinami lépe zásobených podmínkách.
Směs je v této oblasti možné využít i pro zemědělské účely (zatravňování orné půdy, obnova travních porostů). Pro zemědělské využití je k travní směsi možné přimíchat i jeteloviny (štírovník růžkatý, jetel luční, jetel plazivý) s maximálním podílem ve směsi 3-5%. Složení směsi a volba českých odrůd je pro každou partii této směsi konzultováno s botaniky Krkonošského národního parku. 

Složení:

Kostřava červená dlouze výběžkatá (Festuca rubra rubra) ´Levočská´ 40%, Bojínek luční (Phleum pratensis)´Sobol´12%, Psárka luční (Alopecurus pratensis)´Zuberská´ 15%, Srha laločnatá (Dactylis glomerata) ´Dana´ 4%, Trojštět žlutavý (Trisetum flavescens) ´Horal´ 7%, Ovsík vyvýšený (Arrhenatherum elatior) ´Rožnovský´ 22%

Doporučený výsevek při nezemědělském využití 15 - 20 g/m2, při zemědělském 5 g/m2

Specifikace
Váha 10 kg
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.