Informační oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek
Facebook

 

 

 

Aerifikátor AE-40 - na objednání

Kód: AE40
Ručně vedený aerifikátor

2 hodnocení
Kategorie: Aerifikátory
12.892 Kč bez DPH
15.599 Kč s DPH , plus doprava

Varianty Aerifikátor AE-40 - na objednání
Aerifikátor AE-40 - na objednání Aerifikátor AE-40 - na objednání Kód: 1  
12.892 Kč bez DPH
15.599 Kč s DPH
Detail
Aerifikátor AE-40 - na objednání

Kompaktní aerifikátor české výroby sestrojený prvotně pro údržbu domácího golfového greenu použitelný na všechny druhy trávníků. Rychlé a snadné provzdušnění do hloubky 7 cm plnými hroty o průměru 6, 8 nebo 10 mm. Použít lze také duté hroty s hloubkou vpichu opět 7 cm o průměru 14 mm. Výhodou je rychlá a jednoduchá výměna hrotů. Green o rozměrech 11 x 6 m je provzdušněn za 10 minut. Aerifikátor má kolečka pro transport na pracoviště.
Stroj je možné jednoduše rozložit a převážet autem. Váha stroje cca 35 kg a celková šířka 50 cm. Odjímatelný oj.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Soubory

Jednoduchá ruční výměna hrotů

Video produktu:

Hodnocení
Zdeněk hodnotil: Čas: 21:47 Datum: 08.09.2016
Kdo má rád svůj trávník a nechce nejméně dvakrát ročně utrácet nemalé peníze za motorový stroj, tak je tento nejlepší volba. Sám jsem hledal něco levnějšího a dostupnějšího, ale na našem trhu jsem dlouho nemohl nic nalézt až jsem objevil AE 40 a po shlédnutí videa i zakoupil. Zatím používám první sezónu a jsem max. spokojen. Super je možná výměna plných hrotů za duté i jednoduchá manipulace. Takže za mě palec nahoru a můžu jen doporučit.
TOMÁŠ hodnotil: Čas: 04:34 Datum: 26.07.2016
Aerifikátor naprosto vyhovuje potřebám i náročnějších trávníkářů. Možnost výměny plných hrotů za duté. Do pískových podloží lehce ovladatelný. Do zemitých pak musí člověk více zabrat. Ale v rámci tréninku fyzičky super. Možno použít i silnější trny. Zkusil jsem to a funguje to. Trny nevytrhávají trávu. Po dvou aerifikacích viditelný rozdíl na kvalitě trávníku. Před pískováním plochy ideální. Doporučuji všem!!!