Domů / Podle výrobce / Agrostis Trávníky

Aerifikátor AE-40 - na objednání


Žádné hodnocení. Kód: 1
Ručně vedený aerifikátor
Kategorie: Aerifikátory
Dostupnost:
17.061 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Zpět k hlavnímu výrobku Aerifikátor AE-40 - na objednání
Další varianty zboží: Aerifikátor AE-40 - na objednání
Aerifikátor AE-40 - na objednání

Kompaktní aerifikátor české výroby sestrojený prvotně pro údržbu domácího golfového greenu použitelný na všechny druhy trávníků. Rychlé a snadné provzdušnění do hloubky 7 cm plnými hroty o průměru 6, 8 nebo 10 mm. Použít lze také duté hroty s hloubkou vpichu opět 7 cm o průměru 14 mm. Výhodou je rychlá a jednoduchá výměna hrotů. Green o rozměrech 11 x 6 m je provzdušněn za 10 minut. Aerifikátor má kolečka pro transport na pracoviště.
Stroj je možné jednoduše rozložit a převážet autem. Váha stroje cca 35 kg a celková šířka 50 cm. Odjímatelný oj.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Zdeněk hodnotil: Čas: 21:47 Datum: 08.09.2016
Kdo má rád svůj trávník a nechce nejméně dvakrát ročně utrácet nemalé peníze za motorový stroj, tak je tento nejlepší volba. Sám jsem hledal něco levnějšího a dostupnějšího, ale na našem trhu jsem dlouho nemohl nic nalézt až jsem objevil AE 40 a po shlédnutí videa i zakoupil. Zatím používám první sezónu a jsem max. spokojen. Super je možná výměna plných hrotů za duté i jednoduchá manipulace. Takže za mě palec nahoru a můžu jen doporučit.
TOMÁŠ hodnotil: Čas: 04:34 Datum: 26.07.2016
Aerifikátor naprosto vyhovuje potřebám i náročnějších trávníkářů. Možnost výměny plných hrotů za duté. Do pískových podloží lehce ovladatelný. Do zemitých pak musí člověk více zabrat. Ale v rámci tréninku fyzičky super. Možno použít i silnější trny. Zkusil jsem to a funguje to. Trny nevytrhávají trávu. Po dvou aerifikacích viditelný rozdíl na kvalitě trávníku. Před pískováním plochy ideální. Doporučuji všem!!!